Ochrona osobista w dobie koronawirusa cz.2
Zdrowie

Ochrona osobista w dobie koronawirusa cz.2

Jako sklep ze sprzętem medycznym oferujemy naszym klientom szeroką gamę asortymentu. Znajdziecie u nas także niezbędne produkty, które skutecznie Was zabezpieczą w czasie pandemii. W poprzednim artykule przedstawiliśmy właściwości i zastosowanie rękawiczek oraz maseczek wielokrotnego użytku. Dziś prezentujemy kolejne sposoby ochrony przed wirusem oraz innymi zanieczyszczeniami i drobnoustrojami.

Maseczki jednorazowe


Tym, którzy korzystają z maseczek sporadycznie, bo np. rzadko wychodzą z domu, polecamy zaopatrzenie się w wersje jednorazowe. Zdadzą one swój egzamin podczas wyjść do sklepu czy podczas jazdy tramwajem czy autobusem.
Maseczki jednorazowe medyczne od MDH cechuje wysoki współczynnik filtracji – ponad 98%. Produkt posiada 3 praktyczne warstwy wykonane z włókna melt-blown. Do tego wyposażony został w elastyczne gumki ułatwiające noszenie.
Oferowane maseczki jednorazowe to wyrób medyczny, są w pełni hipoalergiczne i nie zawierają lateksu. Doskonale przystosowują się do kształtu twarzy i nosa. Do tego gwarantują odpowiednią wentylację. Oferujemy opakowania po 50 sztuk.

Przyłbice


Alternatywnym dla maseczek rodzajem zabezpieczenia, które znajdziesz w sklepie medycznym MDH, są przyłbice. To idealna propozycja dla osób przemieszczających się po mieście rowerem lub pracujących w warunkach, w których korzystanie ze standardowej maseczki utrudnia wykonywanie obowiązków.
Przyłbice stanowią znakomite zabezpieczenie całej twarzy bez konieczności styczności z jakimkolwiek materiałem. Sprawdzą się również dla osób noszących okulary, dla których klasyczne maseczki mogą być uciążliwe, gdyż wywołują parowanie szkieł.
Wyrób gwarantuje wysoki poziom higieny i odpowiednią wentylację, jest wygodny w noszeniu. Można go dowolnie regulować. Materiał wykonania to polipropylen oraz tworzywo sztuczne, które są bezpieczne i łatwe w dezynfekcji.
W ofercie sklepu ze sprzętem rehabilitacyjnym MDH znajdują się przyłbice w różnych kolorach – białym, różowym i pomarańczowym. Z powodzeniem zatem wybierzesz idealny model dla siebie. Warto także podkreślić, że oferowane produkty cechuje wysoka jakość wykonania i wytrzymała konstrukcja.
Jak widać, możliwości ochrony przed koronawirusem oraz innymi drobnoustrojami jest naprawdę wiele. Pamiętajcie, że najlepszy efekt przyniesie kompleksowe zabezpieczenie zarówno rąk, jak i układu oddechowego, a także oczu. Oczywiście ważne jest również przestrzeganie wszelkich zaleceń w postaci dystansu społecznego i odpowiedniej dezynfekcji. Podejście do ochrony osobistej całościowo i odpowiedzialnie gwarantuje bezpieczeństwo nie tylko nam, ale również osobom z naszego otoczenia.

Najnowsze artykuły

NASZE MARKI