Ochrona osobista w dobie koronawirusa cz.1
Zdrowie

Ochrona osobista w dobie koronawirusa cz.1

Pandemia koronawirusa zaskoczyła nas wszystkich. Mimo, że obecnie rząd rezygnuje z kolejnych obostrzeń, obowiązek zachowania odpowiedniej ochrony nadal dotyczy nas wszystkich. Dla dobra zdrowia i bezpieczeństwa nas samych oraz osób z otoczenia, warto zaopatrzyć się w niezbędne akcesoria, które zmniejszą ryzyko styczności z drobnoustrojami, a tym samym zabezpieczą nas przed zachorowaniem. W sklepie ze sprzętem rehabilitacyjnym MDH wychodzimy tym potrzebom naprzeciw, oferując szeroki wybór niezbędnego asortymentu. Poznajcie jego zalety.

Do najczęściej wybieranych akcesoriów chroniących nas przed koronawirusem należą rękawiczki jednorazowe, maseczki na twarz jedno- i wielorazowego użytku oraz przyłbice. Na Mdh.pl znajdziesz je wszystkie.

Jednorazowe rękawiczki nitrylowe bezpudrowe


Chcąc zabezpieczyć ręce przed kontaktem z drobnoustrojami, warto sięgnąć po jednorazowe rękawiczki nitrylowe bezpudrowe. Sprawdzą się one zarówno podczas przemieszczania się po mieście, jak i w różnego rodzaju instytucjach, urzędach, podczas korzystania z bankomatów czy w pracy. Stanowią skuteczne i efektywne zabezpieczenie, zmniejszając ryzyko zachorowania.
W ofercie MDH znajdziecie praktyczne i wygodne rękawiczki nitrylowe w różnych rozmiarach od S do L. Z powodzeniem można je dopasować zarówno do męskiej, jak i damskiej dłoni. Cechuje je wysoka elastyczność oraz wytrzymałość na rozciąganie. Są bardzo miękkie w dotyku i przyjemne w kontakcie ze skórą. Produkt posiada wykończenie rantem, który pozwala na szybkie i łatwe zdejmowanie, a także zapobiega odwijaniu się rękawiczki. Można w nich swobodnie pracować, nie utrudniają wykonywania codziennych obowiązków. Zabezpieczają ręce nie tylko przed bakteriami i wirusami, ale też kontaktem z niebezpiecznymi substancjami.

Wielorazowe maseczki KN95


Poruszając się po mieście, zwłaszcza jeśli korzystamy ze środków komunikacji miejskiej, obowiązuje nas noszenie maseczek. Każdy powinien ją posiadać, by w razie potrzeby móc ją założyć. W tej sytuacji idealnie sprawdzi się maseczka wielorazowego użytku KN95.
To produkt wytrzymały i skuteczny. Posiada aż 5 warstw, które efektywnie zapobiegają przedostawaniu się drobnoustrojów. Skuteczność filtracji bakterii i wirusów BFE wynosi minimum 95%. Do tego jest hipoalergiczna, co stanowi dobrą informację dla osób ze skłonnościami do uczuleń.
Wśród dodatkowych zalet tej maseczki należy wymienić zacisk nosowy, dzięki któremu idealnie dostosujesz maseczkę do twarzy. Wyrób wyposażony jest w elastyczne gumki, które gwarantują wygodę noszenia. Na uwagę zasługuje również kształt produktu, który dopasowuje się do anatomii twarzy, co zapewnia maksimum komfortu podczas użytkowania. W ofercie sklepu medycznego MDH znajdują się pudełka po 20 sztuk maseczek KN95.
To jeszcze nie wszystkie skuteczne sposoby ochrony osobistej w dobie koronawirusa. Więcej propozycji poznacie w kolejnym artykule.

Najnowsze artykuły

NASZE MARKI