Maseczki wielorazowego użytku Qmed Lux z filtrem z jonami srebra
Zdrowie

Maseczki wielorazowego użytku Qmed Lux z filtrem z jonami srebra

 
Pragnąc odpowiednio zabezpieczyć się przed pandemią koronawirusa, warto sięgnąć po skuteczne akcesoria ochrony osobistej. W poprzednich artykułach opisaliśmy najpopularniejsze propozycje takie jak jednorazowe rękawiczki, maseczki jedno- i wielorazowego użytku oraz przyłbice. Dziś mamy dla Was jeszcze jedną propozycję, która jednak zasługuje na szczególną uwagę. Gwarantuje bowiem wysoki poziom zabezpieczenia, a przy tym cechuje się doskonałym komfortem noszenia. Mowa o bawełnianych maseczkach wielorazowego użytku Qmed Lux, które dodatkowo można wzbogacić o filtr z jonami srebra Silver Lam Protect. Poznajcie ich zalety.

Maseczki wielorazowego użytku Qmed Lux


Jeśli szukasz najwyższej klasy ochrony osobistej w czasie pandemii, wybierz maseczki wielorazowe Qmed Lux. To produkt, który powstał z myślą o osobach stawiających na wysoką jakość. Zapewni on ochronę nie tylko przed drobnoustrojami, ale też różnorodnymi zanieczyszczeniami. Polecany jest zatem osobom mieszkającym w wielkich miastach, które pragną uchronić swój układ oddechowy także przed szkodliwym działaniem smogu. Wyrób skutecznie zabezpiecza usta, nos i brodę. Został wykonany z przewiewnej, naturalnej bawełny, którą z powodzeniem można prać w pralce. Maseczka wielorazowego użytku Qmed Lux pozwala na 3 lata skutecznej eksploatacji. Oferujemy opakowania po 5 sztuk. Produkt dostępny jest w zróżnicowanych kolorach – czarnym, grafitowym, białym, bordowym i granatowym. Posiada kieszonkę, w której można umieścić dodatkową ochronę w postaci filtra Silver Lam Protect.

Filtry z jonami srebra Silver Lam Protect


Filtr Silver Lam Protect znakomicie sprawdzi się jako dodatkowe wsparcie ochrony przed bakteriami. Został on wykonany z włókniny zawierającej jony srebra o właściwościach antybakteryjnych.  Ich działanie polega na blokowaniu enzymów transportujących tlen, dezaktywacji protein bakterii oraz zamykaniu membran komórkowych. Ta potrójna ochrona czyni filtr wysoce skutecznym i efektywnym. Gwarantuje wysoki poziom higieny i jeszcze większe bezpieczeństwo. Do tego wyrób posiada właściwości hydrofobowe, które zabezpieczają przed zawilgoceniem całej maseczki, co znacznie podnosi komfort, higienę i wygodę użytkowania.
Jeśli zatem zależy Ci na maksymalnej ochronie nie tylko przed koronawirusem, ale też innymi drobnoustrojami oraz zanieczyszczeniami obecnymi w powietrzu, sięgnij po maseczki wielorazowego użytku Qmed Lux z dodatkowym filtrem z jonami srebra Silver Lam Protect.

Najnowsze artykuły

NASZE MARKI