Temblaki od Qmed – przegląd oferty
Ortopedia

Temblaki od Qmed – przegląd oferty

Temblaki to sprzęt rehabilitacyjny o szerokim zastosowaniu. Świetnie sprawdzają się zarówno w rehabilitacji pooperacyjnej, pourazowej oraz w przypadku dolegliwości bólowych przy chorobach zwyrodnieniowych. W ofercie Qmed znajduje się szeroka gama temblaków do wyboru. W dzisiejszym artykule przedstawiamy charakterystykę tych produktów.

Temblak, zwany również stabilizatorem ortopedycznym, służy do unieruchomienia kończyny górnej w różnorodnych przypadkach. Ponadto to medyczne akcesorium pozwala na ustabilizowanie ręki oraz ograniczenie jej ruchomości. Temblaki stosuje się w przypadku uszkodzeń w obrębie przedramienia, ramienia i obręczy barkowej. Stosuje się je nie tylko w przypadku urazów, ale także, by zminimalizować ból przy stanach zapalnych i zwyrodnieniach stawów kończyny górnej, a także w porażeniach i niedowładach.

4-ARM temblak włóknikowy


To uniwersalna propozycja od Qmed o różnorodnym zastosowaniu. Cechuje się precyzyjnym wykonaniem, miękkością i trwałością. Zastosowanie włókniny propylenowej gwarantuje produktowi wysoką wytrzymałość. Temblak cechuje się dużym komfortem użytkowania. Swobodnie obejmuje łokieć, przedramię i rękę. Jego ergonomiczny projekt umożliwia prawidłowe rozłożenie ciężaru kończyny, tak by nie przeciążać kręgosłupa. W ofercie znajdują 3 rozmiary temblaka do wyboru.

Temblak uniwersalny


Oferowany przez markę Qmed temblak uniwersalny skutecznie podtrzymuje, a także częściowo unieruchamia rękę. Jego zaletą jest precyzyjne wykonanie, które gwarantuje komfort użytkowania. Produkt jest lekki, nie przeciąża kręgosłupa i zapewnia kończynie górnej odpowiednią pozycję. Sprawdzi się znakomicie w przypadku skręceń, złamań, a także po interwencjach chirurgicznych.

Temblak siatkowy


Temblak siatkowy to letnia wersja tego skutecznego akcesorium rehabilitacyjnego. Jego konstrukcja gwarantuje przewiewność nawet podczas największych upałów. Produkt okala całe przedramię oraz łokieć, zapewniając ręce odpowiednią pozycję. Jest łatwy w regulacji dzięki wygodnej klamrze i rzepowi. Pozwala na komfortowe rozłożenie ciężaru całej kończyny. Dodatkowo pas wyposażono w miękką poduszkę w okolicach szyi, co zapobiega otarciom.
Temblak siatkowy polecany jest w przypadkach konieczności podtrzymania kończyny przy różnych schorzeniach. Pomaga zniwelować ból, sprawdza się przy stanach zapalnych i wszelkiego rodzaju urazach, porażeniach i niedowładach.
Poznaj już dziś atrakcyjną ofertę temblaków Qmed. To profesjonalny sprzęt rehabilitacyjny, który gwarantuje wygodę i bezpieczeństwo użytkowania.

Najnowsze artykuły

NASZE MARKI