Ortezy na staw nadgarstkowy i dłoń od Qmed cz.2
Ortopedia

Ortezy na staw nadgarstkowy i dłoń od Qmed cz.2

W ostatnim artykule przedstawiliśmy bliżej profesjonalne ortezy Qmed do stosowania w lżejszych dolegliwościach bólowych i niewielkich urazach. Dziś zaprezentujemy Wam specjalistyczne szyny na rękę, które sprawdzą się w poważniejszych schorzeniach. Oto nasze propozycje.

Szyna na dłoń i przedramię z ujęciem kciuka Qmed Silver Line


To profesjonalny, wysokiej jakości stabilizator nadgarstka, przedramienia i kciuka. Wyposażony został w solidne mocowania w postaci szerokich taśm z rzepem, łatwo go zatem dostosować do kształtu i wielkości ręki.
Oferowana szyna dedykowana jest do stosowania w różnorodnych schorzeniach ręki, które wymagają podparcia oraz stabilizacji zaopatrywanego obszaru w określonych ustawieniach korekcyjnych, a także tych niwelujących ból. Produkt polecany jest w zapaleniach ścięgien, cieśni nadgarstka, reumatoidalnym zapaleniu stawów, profilaktyce przykurczów, uszkodzeniach nerwów obwodowych oraz po różnorodnych zabiegach chirurgicznych.

Szyna na dłoń i przedramię z ujęciem kciuka WHOSP – FT


Podobne zastosowanie jak poprzedni model ma szyna WHOSP -FT. To orteza nadgarstkowo-ręczno-palcowa z ujęciem kciuka.  W ofercie znajduje się również wersja bez usztywnienia na kciuk.
Stelaż produktu został wykonany z połączenia aluminium i stali, pokryty pianką EVA. Jest on niebywale lekki, a przy tym pozwala na indywidualne dopasowanie do potrzeb pacjenta oraz korygowanie usztywnienia wraz z postępami leczenia. Całość została wyposażona w miękką wyściółkę z separatorem palców, którą w razie potrzeby można wyciągnąć.
W ofercie Qmed znajdziecie różne rozmiary oferowanej ortezy, a także wersje zarówno na prawą, jak i lewą rękę.

Szyna na dłoń i przedramię Uni Hand


Kolejna propozycja od Qmed to profesjonalna szyna na dłoń i przedramię Uni Hand. Jej specjalistyczna konstrukcja wspiera leczenie różnych urazów schorzeń, które zostały wymienione wcześniej. Wyrób cechuje się niebywałą lekkością, a jednocześnie trwałością i stabilnością. Orteza pozwala na skuteczne unieruchomienie nadgarstka w pozycji funkcjonalnej. Do tego posiada dodatkowe usztywnienie pod palce dłoni. W ofercie znajduje się też wersja bez tego elementu.
Całość obszyta jest miękką, hipoalergiczną dzianiną, która gwarantuje najwyższy poziom wygody. Oferujemy wybór 3 różnych rozmiarów od S do L oraz wersje zarówno na prawą, jak i lewą rękę.
Jeśli szukasz profesjonalnej ortezy na nadgarstek, przedramię czy kciuk, skontaktuj się ze specjalistami Qmed. Z chęcią doradzimy Ci, jaki model najlepiej sprawdzi się w Twoim przypadku. Zapraszamy też do stacjonarnych sklepów ze sprzętem rehabilitacyjnym MDH, gdzie można przymierzyć opisane wyżej stabilizatory i szyny.

Najnowsze artykuły

NASZE MARKI